Prześlij filmPrześlij zdjęcie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

  

Tytuł Filmu

Link Filmu

zdjęcie do miniatury

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

  

Tytuł zdjęcia

WYŚWIETL ZDJĘCIE W
Agro SelfieMaszynyRolniczki

Podpis pod zdjęciem

Załącznik

Wóz Joskin w wersji tridem

Wóz Joskin w wersji tridem.Wóz Volumetra po raz pierwszy był zaprezentowany w 2013 roku, na targach Agritechnica. Od tego czasu popularność tego pojazdu ciągle rośnie. Istnieje na niego zresztą bardzo duży popyt na rynku niemieckojęzycznym, gdzie najlepiej sprzedają się modele 16500D i 18000D.

Wozy Joskin w wersji tridem

Jak informuje firma Joskin – „Volumetra” – nazwa tego wozu nawiązuje do nazwy głównego elementu maszyny, pompy przepływowej. Pompy przepływowe zaliczają się do pomp, w których ciecz (w tym przypadku gnojowica) najpierw jest zasysana przez pompę, następnie wprawiana w ruch i na końcu tłoczona. Działanie tych pomp różni się więc od działania często stosowanych pomp próżniowych, które wytwarzają ciśnienie w zbiorniku i nie mają kontaktu z cieczą. Pompa przepływowa stanowi idealne rozwiązanie w przypadku gęstej gnojowicy, dłuższych odcinków zasysania lub też większych szerokości roboczych, ponieważ pozwala uzyskać jednocześnie wysokie ciśnienie i duży przepływ.

Wozy asenizacyjne z serii Volumetra

Obecnie są dostępne w wersji dwuosiowej o pojemności 10.640 – 20.297 l i w wersji trzyosiowej o pojemności 18.500 – 22.900 l.
Nowe modele trzyosiowe 18000T, 20000T i 22500T są standardowo wyposażone w układ jezdny Hydro-Tridem i w dwie hydrauliczne osie skrętne wymuszające (pierwsza i trzecia oś), które odpowiadają za skręt kół podczas jazdy do przodu i wstecz, i to niezależnie od prędkości.

Dodatkowo wszystkie pojazdy mają strukturę samonośną – zbiornik spoczywa na zintegrowanej ramie (900 mm), przyspawanej do układu jezdnego.

Model Volumetra może być wyposażony w pompy przepływowe, takie jak pompy ślimakowe, krzywkowe lub odśrodkowe.

Pompy krzywkowe, marki Vogelsang lub Börger, mają wydajność w zakresie 6000 – 9000 l/min.

(Visited 47 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz