Prześlij filmPrześlij zdjęcie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

  

Tytuł Filmu

Link Filmu

zdjęcie do miniatury

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

  

Tytuł zdjęcia

WYŚWIETL ZDJĘCIE W
Agro SelfieMaszynyRolniczki

Podpis pod zdjęciem

Załącznik

URSUS w 2015r. sprzeda w Polsce 400 ciągników

„W tym roku jest osiągalna liczba rejestracji naszych ciągników na poziomie 400 szt. w Polsce. Przyszły rok zależeć będzie od dynamiki dystrybucji dopłat unijnych. Jeśli się pojawią w I – II kw. przyszłego roku, to nic nie stoi na przeszkodzie by podwoić tę liczbę na rynku krajowym” – powiedział prezes Karol Zarajczyk.

Prezes Zarajczyk powiedział także, że środki z emisji akcji spółka przeznaczy przede wszystkim na ekspansję zagraniczną i segment autobusowy.
„W piątek z sukcesem zamknęliśmy subskrypcję akcji, które zostały objęte po cenie 2,5 zł. Chcieliśmy, aby akcjonariat był stabilny, dlatego zdecydowaliśmy się na emisję zamkniętą, skierowaną przede wszystkim do głównego udziałowca – Pol-Mot Holding. Liczymy, że środki wpłyną niedługo do spółki. Będą to 22 mln zł, które zostaną przeznaczone przede wszystkim na ekspansję zagraniczną i autobusy elektryczne” – podsumował prezes.

Ursus specjalizuje się w produkcji i sprzedaży maszyn i urządzeń przeznaczonych dla rolnictwa. W 2011 r. spółka Ursus połączyła siły z innym rodzimym producentem maszyn dla rolnictwa – spółką Pol-Mot Warfama. Władze spółki zadecydowały o przeniesieniu produkcji ciągników do Lublina oraz rozszerzeniu zakresu asortymentowego produkowanych wyrobów.

(Visited 57 times, 1 visits today)

Attachment

Zostaw komentarz