Prześlij filmPrześlij zdjęcie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

  

Tytuł Filmu

Link Filmu

zdjęcie do miniatury

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

  

Tytuł zdjęcia

WYŚWIETL ZDJĘCIE W
Agro SelfieMaszynyRolniczki

Podpis pod zdjęciem

Załącznik

CLAAS wyruszył na Finlandię

W sierpniu przedsiębiorstwa CLAAS i Konekesko, spółka zależna fińskiej grupy Kesko, zapowiedziała wprowadzenie ciągników CLAAS na fiński rynek. Nastąpiło ono krótko po wystawie maszyn rolniczych KoneAgria w Tampere, na północ od Helsinek. Pierwszych pięciu rolników sięgnęło po maszyny jeszcze na targach.

„Na targach KoneAgria w Tampere w tym roku po raz pierwszy zaprezentowaliśmy ciągniki CLAAS. Oprócz maszyn żniwnych CLAAS przedstawiliśmy na naszym stoisku całą linię ciągników od modelu ATOS do AXION 900. Fińscy rolnicy i przedsiębiorcy czekali na ten krok. Byli bardzo zainteresowani technologią ciągników CLAAS i w związku z tym sprzedaliśmy już pierwszych pięć maszyn“, informuje Marek Görlich, CLAAS Regional Manager.
Jest on przekonany o wspólnym sukcesie: „Biorąc pod uwagę maszyny żniwne firma CLAAS jest liderem w Europie a w ciągu ostatnich 12 lat ciągnik CLAAS zdobył również status produktu Premium. Mamy już wielu klientów w krajach bałtyckich, którzy stawiają na ciągniki CLAAS a rozpoczęcie ich sprzedaży w Finlandii oferuje dalsze możliwości rozwoju.“

Dzięki temu marka CLAAS jest obecnie reprezentowany także w Finlandii z całym swoim asortymentem produktów. Poza tym Konekesko i CLAAS rozpoczynają od stycznia 2016 roku współpracę w krajach bałtyckich takich jak Estonia, Łotwa i Litwa. Dla wszystkich czterech państw podpisano długoterminową umowę o sprzedaży.

 

(Visited 8 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz