Prześlij filmPrześlij zdjęcie

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

  

Tytuł Filmu

Link Filmu

zdjęcie do miniatury

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

  

Tytuł zdjęcia

WYŚWIETL ZDJĘCIE W
Agro SelfieMaszynyRolniczki

Podpis pod zdjęciem

Załącznik

Fabryka Kubota we Francji już otwarta

Fabryka ciągników rolniczych we Francji (Kubota Farm Machinery) rozpoczęła produkcję na pełną skalę – pretenduje do bycia głównym graczem branży rolniczej o zasięgu globalnym.
Kubota Farm Machinery S.A.S.* celebrowała uroczyste otwarcie 16 września b.r. mając przyjemność gościć przedstawicieli francuskiego rządu i głównych europejskich dostawców.

Fabryka rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2015 r. pod opieką Kubota Corporation, japońskiej siedziby marki. Wtedy właśnie ruszyła produkcja na pełną skalę.

Pozycja i cele Kubota Farm Machinery

Kiedy populacja ludzi na świecie wzrosła, zapotrzebowanie na produkcję żywności również się zwiększyło. Aby poradzić sobie z tym globalnym problemem i realizować długoterminowy plan rozwoju marki, Kubota dąży do bycia producentem pełnej gamy maszyn rolniczych w Europie, Stanach Zjednoczonych i innych miejscach świata.

KFM zaczęła produkcję ciągnika serii M7001, który wygrał plebiscyt na Maszynę Roku 2015 podczas targów SIMA w Paryżu. Japoński producent ciągników dąży do bycia światowym potentatem branży rolniczej poprzez produkcję pełnej gamy ciągników w południowej Francji.

Plany na przyszłość

Seria M7001 cieszy się dobrą opinią wśród europejskich i amerykańskich dilerów, a zamówienia przekraczają założenia szacunkowej produkcji podczas pierwszego roku. KFM ma w planachwyprodukowanie 3000 ciągników do 2017 r. , wypuszczając serię M7001 w rynek europejski, Amerykę Południową, a następnie do Australii i Japonii. W przyszłości koncern Kubota będzie dalej poszerzać gamę produktów i powiększać swoje wpływy w branży rolnej.

* Fabryka znajduje się w miejscowości Bierne we Francji. Jej powierzchnia zajmuje 115 tys. m2, zatrudnionych jest 140 pracowników, a jej celem jest wyprodukowanie 3000 ciągników do 2017 roku.

(Visited 6 times, 1 visits today)

Zostaw komentarz